Get Adobe Flash player

grafik tasarıim hizmetleri

      Yaratıcılığın ve hayal gücünün, teknoloji ile kesiştiği noktada, ortaya çıkan tüm görsellerin içerisinde grafik bulunur. Günümüzde, tüm sektörlerin vazgeçilmezi olan reklâm üretiminde kullandıkları en önemli iletişim tasarım dallarından biri olan Grafik Tasarım, dergiden, broşüre, afişten, dış - iç büyük cephe çalışmaları Web sitesine yönelik grafik, resim ve logo çalışmalarına kadar geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.

     Grafik tasarım alanına giren bütün uygulamalarda faaliyet gösteren Anka Tasarım, bütün çalışmalarımızda öncelikle grafiksel düzenlemelere öncelik vermektedir. Çünkü görselliğin yeterli olmadığı bir çalışma ne kadar dolu ve bilgi içerikli olsa da amacını tam olarak yansıtamaz; ihtiyacınız olan tanıtım, reklam, pazarlama tam anlamıyla başarılı olamaz.

    Anka tasarım olarak bizler amaçlarınıza yönelik sonuç odaklı fikirleri grafik tasarımlarımızla görselliğe döküyoruz.her türlü görsel reklam,tanıtım argümanları olan afiş,reklam,katalog,dergi ve logo çalışmalarınızın grafik tasarımları profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve arşivlenmektedir. 

 

web_tasarim

       SİZİN  İÇİN  NE  YAPABİLİRİZ

BİRLİKTE  KARAR  VERELİM.