Get Adobe Flash player

anka grafik

BİZ KİMİZ:

Anka Web Tasarım , Atakan DEMİREL 'in girişimleriyle web hizmeti vermek amacıyla Ankara’da kurulmuştur. Sonrasında müşterilerine daha geniş çözümler sunmak amacıyla başta web tasarım olmak üzere bilişim teknojileri üzerine uzmanlığını genişletmiştir. Bugün kurumsal kimlik,web tasarımı,grafik tasarımı konularında hizmetlerini sürdürmektedir.

          Anka tasarım, tüm işlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Geliştirdiği projelerden emin olan firmamız eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hatalarını telafi eder. Kaliteli, kolay ulaşılabilir, hızlı ve konforlu bir müşteri deneyimi sağlamak amacı ile müşterilerimiz ile çalışmaya başladığımız andan itibaren ayrı bir şirket gibi değil; sanki kendi şirketlerine bağlı tasarım departmanı gibi çalışarak müşteri çıkarlarını koruyan ve ona fayda sağlayan çözümler üretmekteyiz.

          Anka Web Tasarım, sizi anlatan ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilen web siteleri tasarlayarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. internet sektörünü yakından takip eden müşterilerinin ihtiyaçlarını bilen web sitesinin bir firmanın kimliğindeki en önemli yüzü olduğunu düşünen uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir.

web_tasarim

       SİZİN  İÇİN  NE  YAPABİLİRİZ

BİRLİKTE  KARAR  VERELİM.