ADWords-Google Reklam

Google AdWords, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlamanıza olanak tanıyan bir hizmettir. ADWords reklam hizmeti ile, bir kullanıcı Google’da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Reklamlar, bir arama sayfasının yan sütunundaki ‘Sponsorlu bağlantılar’ altında görünür ve ücretsiz arama sonuçlarının yukarısındaki ek konumlarda da görünebilir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz.

Ayrıca reklamlarınızı, her geçen gün büyüyen Google Ağı’ndaki Görüntülü Reklam Ağı sitelerinde yayınlamayı da tercih edebilirsiniz. Reklamınızın görünmesini istediğiniz Görüntülü Reklam Ağı yerleşimlerini tam olarak seçebilir ya da içeriğe dayalı hedefleme özelliğinin anahtar kelimelerinizi içerikle eşleştirmesine izin verebilirsiniz.

Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklam performansınızı kolayca izleyebilirsiniz.

Google AdWords Hizmeti başlangıç olacak , ilgili kelimeler ve aranma hacmi itibariyle gün içinde Google Reklamlarına mali açıdan $10 ile $20 + şeklinde ücretlendirilebilir .

Google Reklam hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz , Hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz …

 

Ankaweb Yönetim Ekibi
bilgi@ankaweb.com.tr

ANKAWeb Internet Hizmetleri